SRDCEM K PŘÍRODĚ

Ve stínu lesa se naučíš to, co těžko najdeš ve škole.

Programu lesní pedagogiky se naše děti zúčastnily již několikrát, vždy nám čas strávený v lese rychle uběhl a dětem se ani nechtělo zpátky do MŠ. Děkujeme za skvěle připravené programy a za profesionální přístup, se kterým předáváte dětem své znalosti a zkušenosti.

MŠ Čtyřlístek, Kladno

Děkujeme za velmi pěkně připravený program "Žijeme lesem". Dětem i učitelům se moc líbil. Oceňujeme zejména nápadité propojení sdělovaných informací s audio-vizuálními a haptickými vjemy při hrách. Bylo to nejen SRDCEM K PŘÍRODĚ, ale i SRDCEM K DĚTEM.

ZŠ Smečno, Středočeský kraj

Děkujeme za několik různých vycházek do lesa pro žáky naší školy. Všechny byly skvěle připravené, promyšlené a vedené s odborným nadšením. Jak žáci, tak učitelé byli nadšení a odnesli si spoustu nových poznatků o lese. Vaši lesní pedagogiku můžeme všem zájemcům doporučit!

ZŠ T. Stolové Kostelec nad Labem, Středočeský kraj

Váš program se nám velice líbil, prožily jsme s Vámi krásné a zajímavé dopoledne. Máte velmi kladný vztah k dětem a je vidět, že to s dětmi umíte a děti to moc baví. Zábavnou formou se dozvěděly spoustu nových užitečných informací a zkusily si i nové hry v přírodě. Za třídu Krtečků a Lvíčat Vám moc děkujeme.

                                                               MŠ Karlická, Černošice, Středočeský kraj

Váš program se nám a hlavně dětem moc líbil. Děti si z dopoledne odnesly mnoho zajímavého a vyprávěly o výletě ještě v pátek. Já oceňuji přístup a formu, která byla naprosto odpovídající věku, nenucená, příjemná atmosféra. Asi bych nic neudělala jinak. Za červenou třídu Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v tom, co děláte a co děláte moc pěkně.

                                                                                                MŠ 4Pastelky, Praha 4

Dobrý den, dnes jsme s vámi strávily dopoledne, které bylo opravdu zajímavé, už dlouho jsem neviděla, tak užitečný program pro děti. Moc vám děkuji za inspiraci a budeme se těšit. 

                                                                                     MŠ Indigo Kids, Praha 2

ZPĚTNÁ VAZBA

Podělte se s ostatními o své zážitky z programů lesní pedagogiky.

Ve stínu lesa se naučíš to, co těžko najdeš ve škole.