Děkuji vám i spolku za možnost, aby se naše děti akce účastnily. Takto by měla být vedena běžná výuka ve školách, vám se podařilo pospojovat všechny percepční oblasti s přidáním i vlastní zkušenosti. Ráda v této činnosti podpořím a kdykoliv vás s programem s dětmi přivítáme. Moc děkuji. Skvělá akce.

 PhDr. Věra Smolíková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

Ústecký kraj

Výukové pomůcky byly pořízené z daru Mondi Štětí, a.s. v programu Patriot. Děkujeme za podporu.

Děkujme za možnost účastnit se tohoto programu. Bylo to poučné, zábavné a příjemné dopoledne. Akce byla úžasná. 

ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj

Dobrý den, dnes jste byli v lese s dětmi z MŠ Čtyřlístek Dánská Kladno. Chtěla jsem vám moc poděkovat. Syn přišel nadšený z celého vašeho programu. Díky a za mě palec nahoru.  

Zdeňka Chmelařová, Kladno

Mondi Štětí podpořilo v září 2022 akce lesní pedagogiky pro pět prvních tříd ze třech základních škol ve Štětí. Všichni jsme si les radostně užili. Děkujeme Mondi za to, že nás podporují a věří, že naše projekty jsou pro děti velmi přínosné.

V pátek 1.10.2021 jsme měli v našem lese projektový den Lišky Bystroušky. Aktivity probíhaly formou prožitkového učení v lese. Děti byly nadšené. Činnosti byly skvěle promyšlené, pěkně motivované, oba pedagogové milí a pozitivní. Byla to vydařená akce.

                                                                                                                                                MŠ Chraštice, Středočeský kraj

Mnohokrát děkujeme za vaše lekce lesní pedagogiky. Dětem se v lese s vámi velmi líbilo. Doufáme, že příští rok se nám zase něco podaří zorganizovat.

ZŠ Nová Ves Pod Pleší, Středočeský kraj

Dne 1. 2. 2022 jsme se zúčastnili projektového dne Lesní pedagogika s odborníkem. Program byl perfektně předem připravený a promyšlený. Propojením různorodých činností byly děti neustále aktivovány, zapojovaly se s velkým zájmem a odnesly si spoustu zážitků a vědomostí, které potom děti využily ve svých kresbách.

                                                                                                                                  91.MŠ Plzeň - třída Vlčat, Plzeňský kraj

Děkujeme za několik různých vycházek do lesa pro žáky naší školy. Všechny byly skvěle připravené, promyšlené a vedené s odborným nadšením. Jak žáci, tak učitelé byli nadšení a odnesli si spoustu nových poznatků o lese. Vaši lesní pedagogiku můžeme všem zájemcům doporučit!

                                                                                                            ZŠ T. Stolové Kostelec nad Labem, Středočeský kraj

Celému spolku velice děkujeme za perfektně připravený program, který nám byl připraven přímo na míru. Děti byly z celého dopoledne naprosto unešené a již teď se těšíme na další spolupráce.

Maxíkova školka Stodůlky, Praha 13

Velice Vám jménem 3.A děkuji za krásný den strávený v lese. Dětem se líbily hry, při kterých se nejen dobře bavily, ale získaly nenápadným způsobem řadu zajímavých poznatků. Aktivity byly nápadité, myslím, že se podařilo nadchnout všechny děti, každé si našlo něco, co je oslovilo. Do lesa samozřejmě budeme chodit dál, získali jsme mnoho zajímavých podnětů ke zkoumání, zábavě i tvoření.

ZŠ Trutnov, Komenského 399, Královéhradecký kraj  

Díky podpoře Mondi Štětí jsme mohli připravit v září 2021 tři projektové dny pro nejmladší děti ze třech 1. tříd ZŠ ve Štětí. Akce se dětem a učitelům moc líbila.

Žáci 1. třídy i vyučující velmi ocenili nápadité hry v přírodě. Akce byla suprová, bezvadně naplánovaná a vedení milé lektorky Petry zdvojnásobilo jedinečný zážitek. Moc děkujeme.

ZŠ T.G. Masaryka, 9. května 444, Štětí, Ústecký kraj

Programu lesní pedagogiky se naše děti zúčastnily již několikrát, vždy nám čas strávený v lese rychle uběhl a dětem se ani nechtělo zpátky do MŠ. Děkujeme za skvěle připravené programy a za profesionální přístup, se kterým předáváte dětem své znalosti a zkušenosti.

                                                                                                                                        MŠ Čtyřlístek Kladno, Středočeský kraj

Děkujeme za velmi pěkně připravený program "Žijeme lesem". Dětem i učitelům se moc líbil. Oceňujeme zejména nápadité propojení sdělovaných informací s audio-vizuálními a haptickými vjemy při hrách. Bylo to nejen SRDCEM K PŘÍRODĚ, ale i SRDCEM K DĚTEM.

ZŠ Smečno, Středočeský kraj

Váš program se nám velice líbil, prožily jsme s Vámi krásné a zajímavé dopoledne. Máte velmi kladný vztah k dětem a je vidět, že to s dětmi umíte a děti to moc baví. Zábavnou formou se dozvěděly spoustu nových užitečných informací a zkusily si nové hry v přírodě. Za třídu Krtečků a Lvíčat Vám moc děkujeme.

                                                               MŠ Karlická, Černošice, Středočeský kraj

Váš program se nám a hlavně dětem moc líbil. Děti si z dopoledne odnesly mnoho zajímavého a vyprávěly o výletě ještě v pátek. Já oceňuji přístup a formu, která byla naprosto odpovídající věku, nenucená, příjemná atmosféra. Asi bych nic neudělala jinak. Za červenou třídu Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v tom, co děláte a co děláte moc pěkně.

                                                                                                MŠ 4Pastelky, Praha 4

Dobrý den, dnes jsme s vámi strávily dopoledne, které bylo opravdu zajímavé, už dlouho jsem neviděla, tak užitečný program pro děti. Moc vám děkuji za inspiraci a budeme se těšit.

                                                                                     MŠ Indigo Kids, Praha 2

environmetální vzdělávání, výchova a osvěta

Založeno 2017