SRDCEM K PŘÍRODĚ

Ve stínu lesa se naučíš to, co těžko najdeš ve škole.

Poslání spolku

Našim cílem je ukazovat les v přátelské podobě. Představovat lesní prostředí z pohledu lesníka. Věříme, zě se děti, ale i dospělí, na našich akcích baví a odnášejí si pozitivní zážitek.


KONTAKTNÍ ÚDAJE

SRDCEM K PŘÍRODĚ, z. s.

Spolek vedený u Městského soudu v Praze
spisová značka L 69359
IČO: 06565883
Adresa: Husova 428, 273 51 Unhošť

Bankovní spojení: 2401368075/2010

+420 721 081 462

Tomáš Marunič, DiS.
koordinátor aktivit
lesní pedagog

Jsem vaším lesním průvodcem a partnerem na cestě za objevováním a poznáváním naší přírody.


Během Národní inventarizace lesů jsem se podíval do všech přírodních lesních oblastí České republiky. V letech 2009 - 2013 jsem pracoval v Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem, jako projektant hospodářské úpravy a ekologie lesa. Tehdy jsem poznal i lesní pedagogiku, specifický druh environmentální výchovy zabývající se osvětou lesnictví. Smysluplnost lesní pedagogiky se mi líbila natolik, že jsem se rozhodl věnovat naplno této činnosti. Dnes organizuji akce lesní pedagogiky pro děti i dosplělé.Pracuji rovněž pro Nadaci dřevo pro život:

www.drevoprozivot.cz/projekty/do-lesa-s-lesnikem

Ing. Martin Bátor, Ph.D.
lesní pedagog

Jsem vystudovaný lesník, momentálně pracuji jako lesnický typolog a současně lesní pedagog. Práci s dětmi se věnuji již několik let a baví mně čím dál víc. Budu moc rád, když přispěju k nasměrování dětí (a taky dospělých) k vnímání krás přírody a pravdivějšímu chápání lesnictví.

Ve stínu lesa se naučíš to, co těžko najdeš ve škole.